Календар записів:

Інформація про:

  Передпокій з бамбуку запамятається завждиКоли приходиш в гості і бачиш передпокій з обробкою з бамбука, стилізовані елементи декору, хочеться думати, що потрапив в категорично індивідуальний будинок, де незвичайні і самі господарі, і меблі їх житла. Ще довго потім згадуватиметься приємний глухий стукіт бамбукового дзвоника, що розгойдується від щонайменшого руху вхідних дверей.

  Раніше бамбук використовувався в основному як будівельний матеріал, оскільки його унікальна жаростійкість і вологостійкість укупі з механічною міцністю, була давно оцінена знавцями. Але основною причиною популярності бамбука була все-таки його відносна дешевизна у поєднанні з нескороминущою красою добре обробленого матеріалу. На сучасному світі бамбук використовують як стильний обробний матеріал як для стенів (плетені панелі, паркет), так і для меблів (передпокої, стінки і навіть спальні) Сучасному дизайну недостатньо традиційних і звичних матеріалів (мармур, метал, стекло). Справді оригінальними здаються скромні на вигляд передпокої з бамбуковою обробкою - подібне вирішення інтер'єру вимагає продовження екзотичного стилю і в інших приміщеннях будинку. Він чудово виглядає також в зовнішньому декорі приміщень, перегородок і стелажів. Бамбук є дуже красивим обробним матеріалом для стенів і стелі, але завжди необхідні елементи, що пов'язують просторові площини з предметами в даному приміщенні. У таких випадках можна підібрати передпокій, кожен елемент якого поєднуватиметься із загальним настроєм парадного входу в будинок.

  Передпокої, журнальні столики, крісла, стільці, крісла-гойдалки, меблі для спальні з бамбука привертають увагу красою, нальотом екзотики, безперечною практичністю і приємним натуральним матеріалом. Для тих, хто цінує власне здоров'я, хто не бажає тримати в своєму будинку меблі з синтетичних матеріалів, живий природний бамбук в передпокої підійде як не можна краще. Бамбук, крім того, застосовується в такій широкій сфері, як ландшафтні роботи.

  Не тільки люди творчі, але і переконані супротивники всього буденного і типового приходять у результаті до думки про те, що в своєму будинку варто використовувати рідкісні, модні декоративні і обробні матеріали: ротанг і бамбук, кокосову копру і очерет, сізаль і пальмовий лист. Дуже популярні не тільки передпокої, але і житлові зони з найпопулярнішої сьогодні в Європі ультрамодних меблів з бамбука і ротанга, абаки і водного гіацинта. Ці матеріали вписуються в різні стилі: хайтек, колоніальний стиль, сучасний модерном, кантрі і, звичайно, класику.


  Теги: , , , , , , , , , , ,

  Стилі офісних меблівКласичний. Прототипом цього стилю є архітектура палаців античної епохи із строгою відповідністю приміщень, колон, арок. Меблі з натурального дерева з ясними пропорціями, лаконічним декором з використанням класичних римських мотивів.

  Неокласичний.
  Кабінети, оброблені деревом, дубовими панелями, зеленим сукном. Знайомий всім кабінет Сталіна - приклад радянської неокласики.

  Мінімалізм.
  Прямолінійність, простота, відсутність узорів, малюнків, аксесуарів. Це пошук абсолютної форми, прагнення до досконалості, лаконічність і стриманість.

  Hi-tech.
  Ультрасучасний стиль високих технологій, пропагує естетику новітніх технологій. Повна відсутність декору компенсується "роботою" матеріалу: світло на склі, хромі, поліровці дерева. Техно. Один з різновидів hi-tech. Меблі створює враження дивовижної машини, як декор застосовується перфорація, штампування.

  Поп-арт.
  Моделі меблів подібні до скульптур. Яскраві деталі і предмети, несподівані форми, оригінальні поєднання нарочито штучних матеріалів - пластика, залоза, стекла.Екологічний. Цей стиль називають також "скандінавським", тому що він виник як розвиток етнічного напряму стилю "кантрі" на хвилі інтересу до проблеми збереження навколишнього середовища і під впливом загрози глобалізації світової економіки. Меблі простого дизайну з натуральних матеріалів, "природні" кольори. Екологічний напрям - одне з наймодніших в дизайні офісних меблів.

  Біо.
  Один з авангардних різновидів екологічного стилю, заснована на наслідуванні формам органічного життя. Важливо розуміти, що масовість і функціональність офісних меблів обмежує можливість яркоговираженія в ній художньо-історичного стилю. Стосовно офісних меблів правильніше говоритиме не про стиль, а про стилізацію, тобто використанню в дизайні меблів характерних елементів і мотивів того або іншого стилю.

  Кантрі.
  В цілому стиль "кантрі" утілює наочний світ заміського будинку XIX в., з використанням натуральних матеріалів і предметів інтер'єру ручної роботи. Стиль кантрі кожної країни має свій колорит і етнічні риси, наприклад російське кантрі - це самовар і розшиті рушникі, англійське кантрі - поліровані меблі, смугасті дивани або шпалери на стінах, скандінавське - нефарбоване або біле дерево, трафаретні малюнки, чисті яскраві і пастельні кольори.


  Теги: , , , , , , , ,