Календар записів:

Інформація про:

  Кімната для гостей або для відпочинкуКолись вітальня була тільки кімнатою для гостей. У сучасному розумінні вітальня - це ще і місце відпочинку господарів будинку.

  Залежно від загального планування квартири вітальні бувають двох типів. При зонуванні просторих приміщень з відкритим плануванням зазвичай виділяють обідню зону (їдальню) і зону відпочинку, сукупність цих зон і називається гостиною. У невеликих квартирах вітальня часто суміщає функції загальної кімнати, місця для прийому гостей і кімнати відпочинку. Тому обстановку для вітальні варто вибирати, виходячи з того, яке навантаження ця кімната нестиме у вашому будинку.

  Виробники меблів також вкладають в слово «вітальня» самий різний сенс. Російські, чеські, польські, словацькі набори для віталень найчастіше складаються з м'яких меблів, журнального столика і стінки. А західноєвропейські виробники в основному прирівнюють вітальню до їдальні - звідси комплекти з обіднього столу, стільців, велика кількість буфетів, вітрин і комодів. От чому меблі для вітальні краще всього вибирати поелементно, відповідно до вашого власного поняття про те, що в ній повинно знаходитися.

  Кожна вітальня має свій «центр». У вітальні заміських особняків і замків ще в середні століття центральне місце відводилося каміну. І тепер, у наш час, в заміських будинках (і навіть в деяких квартирах) вітальні прикрашає камін, що надає цій кімнаті затишному і аристократичному вигляду. Але все таки в центрі сучасної вітальні звичніше виглядають телевізор (або відразу система «домашній кінотеатр»), навколо якого і розташовуються м'які дивани і зручні крісла.

  «Родзинкою» вашої вітальні може стати невеликий столик, краще розсувний. За ним зручно попити каву або почитати журнал. Яскравими елементами декору стають оригінальні підставки, тумби, стійкі і інші меблі для апаратури і ТБ.

  Час громіздких стінок минув. Модульні системи, що прийшли їм на зміну, виглядають легкими, відкритими і витонченими. Основою комплекту модульних меблів служить стінна панель, обладнана відкритими стелажними полицями. Ядром меблевої системи зробився вбудований блок з прокладеними на різній глибині кабельними каналами для телевізора і апаратура hi-fi. Плазмова панель або телевізор з широким і плоским екраном вдало розмістяться в надрах розширеного модульного стелажу.

  Модульна конструкція дозволяє утворювати нескінченне число комбінацій, у тому числі і для мансардних приміщень з похилими стелями.

  Крім багатофункціональних стінок і стелажів, що складаються з декількох секцій, у вітальні часто присутні вітрини, буфети, серванти, комоди і тумби для зберігання сувенірів, посуду і столового приладдя; книжкові шафи, настінні полиці різного призначення і інші корпусні меблі.

  Багато предметів меблів для вітальні, частіше невеликі, обладнали коліщатками або роликами. «Мобільні» меблі дуже модні і зручні, оскільки її легко пересувати з місця на місце. Крім того, вона зручна для індивідуального планування приміщень, оскільки на вигляд і функціональним властивостям відповідає найпрогресивнішим вимогам. Візуальна єдність різних модулів забезпечується за рахунок висувних секцій, встановлених на ніжках-опорах. Окремі контейнери можуть додатково з'єднуватися один з одним гвинтами. У сучасних вітальнях зустрічаються не тільки столики сервіровок і журнальних на колесах, тумби під ТБ і стійки для CD, комп'ютерні і письмові столи на роликових опорах, але і мобільні крісла, дивани і навіть великі стелажі.

  Спектр матеріалів, вживаних у виробництві меблів для віталень, надзвичайно широкий. Так, у виробництві корпусних меблів для віталень зазвичай застосовуються сучасні ДСП, МДФ і інші плити з надійним покриттям з натурального шпону і полімерів (ламінату і меламіну). Якщо дозволяють засоби, краще віддати перевагу МДФ як міцніший і екологічно чистіший матеріал. Найдорожчий матеріал - натуральне дерево (частіше зустрічаються меблі з шпони, чим з масиву деревини). Так, корпусні елементи, висувні ящики і дверці модульної системи можуть бути оброблені шпоною горіха, вишні (або покриті щільним шаром лаку).

  Столешніци для декоративних і обідніх столів, дверець і полиці вітрин, книжкових шаф роблять з сучасного високоміцного скла, яке витримує не тільки велику вагу, але і удари.

  Дуже модним «меблевим» матеріалом стає сьогодні метал. З хромованої або матової сталі і алюмінію можуть бути виготовлені каркаси стелажів, стійкий, столів і опори стільців - меблі в стилі хай-тек.

  У малогабаритній квартирі вітальня дуже часто є ще і спальнею. В цьому випадку головним предметом меблів стає диван - саме він забезпечує багатофункціональність кімнати. Якщо ж місце досить, то вам варто подумати про придбання цілого «м'якого» комплекту: зазвичай, це диван плюс два крісла, на яких можна із зручністю розташовувати гостей, що приходять, і валятися самому.

  Оббивка м'яких меблів виготовляється як з тканини (натуральною або синтетичною), так і з шкіри. Природно, що комплект м'яких меблів, виконаний в шкірі, зробить вашу вітальню набагато презентабельнішою. Як набивання для м'яких меблів застосовують натуральні матеріали (кінський волос, пухнув) і їх синтетичні аналоги (наприклад, поролон).

  Стильове вирішення вітальні буває різним - від класики до мінімалізму, причому в цій частині вашого будинку допустимі найсміливіші експерименти з поєднанням стилів.

  Якщо до вас часто приходять гості, при виборі колірної гамми вітальнею доречно використовувати теплі тони (червоний, оранжевий, жовтий), які створюють в кімнаті піднесений настрій. Якщо ж вітальня є в першу чергу місцем відпочинку і розслаблення, варто подумати про холодні тони - блакитному, зеленому, синьому. За допомогою кольору можна розділити вітальню на дві частини: їдальню оформити у веселих, радісних, яскравих тонах, а місце навколо каміна або телевізора - в спокійних холодних, таких, що настроюють на релаксацію.

  Важливо продумати систему освітлення гостьової кімнати. Верхня ілюмінація повинна створювати атмосферу свята, а відчуття затишку подарують різноманітні бічні джерела світла.

  Займаючись облаштуванням вітальні, виходите не тільки з етимології цього слова, але і з особистих переваг - тут повинно бути приємно знаходитися не тільки гостям, але і господарям. І хай кращою характеристикою вашої вітальні стануть слова «презентабельна, затишна і зручна».


  Теги: , , , , , , , , , , ,

  Ергономіка на кухні. Як зробити кухню не тільки красивою, але і зручною. Кухня - одне з найважливіших приміщень в будинку, в якому ми проводимо немало часу, тому там все повинно бути зручно і раціонально. Будь-яка кухня повинна бути облаштована ергономічно. Адже робота на кухні, як і раніше залишається ручною працею, не дивлячись на технічні новації останніх десятиліть. Приміщення кухні може мати будь-яку конфігурацію. Оптимальною для розстановки устаткування, вважається квадратна або прямокутна. Як показує практика, залежно від площі, можна застосувати чотири види розстановки устаткування: U-подібне, L-подібне, дворядне і однорядне.

  При плануванні кухні, необхідно враховувати три центри активності, через які проходитиме щоденна діяльність господині. Це раковина, плита, і холодильник. У правильно сформованому просторі відстані між даними центрами зведені до мінімуму, що дає можливість господині вільно підійти до всіх потрібних предметів. Раковина - це головний центр активності, у якого господиня знаходиться від 40 до 46% всього часу, проведеного на кухні. Плита повинна бути розміщена так, щоб її не можна було випадково зачепити, проходячи через кухню. Холодильники і морозильні камери краще визначити в кут кухні, щоб не розривати робочу площу на окремі невеликі ділянки. Дверці холодильника у відкритому стані не повинні перекривати собою вільний простір.

  Кухонні меблі, є комплект, що складається із стаціонарних (підлогові і настінні шафи) і пересувних (обідній стіл, стільці і невеликі додаткові шафи) меблів. Розміри окремих елементів устаткування, і кухонним меблям, повинні відповідати не тільки видам робіт, для яких вони призначені, але і зростанню господині. Багаторічним досвідом перевірені і вироблені правила пристрою, а міжнародним стандартом затверджені основні розміри кухонного устаткування і меблів. Встановлено, що для більшості робіт, що виконуються жінками середнього зростання (158-160 см), найбільш зручний рівень робочої площини - 85 см; ширина основних робочих площин прийнята рівною 60 див. Для зручності цоколь підлогових шаф, що має висоту 10 см, заглиблюється на 5 см з фасадною і на 5 см з тильного боку виробу (там, де проходить плінтус). Глибина настінних шаф не повинна перевищувати 30 див. Відстань між робочою площиною і низом будь-якого настінного елементу (шафи, світильника) повинна бути не менше 45 див. Верхню полицю настінних шаф рекомендується встановлювати на висоті не більше 190 см від підлоги. Переважна висота кухонного устаткування - 210 см, вище слід розташовувати тільки шафи для рідко використовуваних речей. Підлогові шафи заввишки 85 см, що мають робочу площину, призначені для підготовки і обробки продуктів, приготування холодних блюд, розкладки готових блюд; їх нижнє відділення - для зберігання великорозмірного посуду, кухонних машин і апаратів, столової білизни і приладів. Шафи обладнані висувними ящиками, обробними дошками, переставними полицями, кутові шафи-столи - поворотними полицями, що обертаються навколо вертикальної осі. У шафах-столах передбачена висувна дошка на висоті 65 см від підлоги для роботи сидячи. Для установки накладного або вбудовуваного миття, призначена шафа, в нижньому відділенні якого на внутрішній стороні дверець можна укріпити контейнер для відходів з кришкою, що автоматично відкривається. На бічних стінках шафи, з внутрішньої сторони, навішують дротяні ємкості для зберігання предметів, призначених для чищення і прибирання, миючих засобів.

  Сучасні набори кухонних меблів комплектують миттям, очисником повітря, і іншим сучасним устаткуванням. Очисник повітря вмонтовують найчастіше, разом з настінною шафою, і встановлюють над газовою або електричною плитою. В цілях економії простору, кухонні гарнітури укомплектовують всілякими полицями, висувними ящиками, сітчастими піддонами і підносами. Конструкція настінних шаф така, що їх вміст легкий доступно. Дверці без зусилля зрушуються в один бік, складаються у вертикальному положенні, не заважають, навіть коли відкриті, а спеціальні системи дозволяють фіксувати дверці на потрібній висоті. До речі, самі ящики витримують до 80 кг, що дозволяє ефективно їх використовувати. Розробники сучасних гарнітурів, забезпечили кухні вбудованими приладами у вигляді висувної дошки для нарізки, керамічного хлібника, шафок для дрібної побутової техніки з вбудованими розетками, ємкостями для спецій. Передбачено місце для фольги і плівки - достатньо одного руху руки, щоб відірвати від них шматок потрібного розміру, а також спеціальної мозаїки для зберігання банок, дерев'яного ящика з шерстяним покриттям для зберігання столового срібла. Багатий вибір особливих функціональних елементів: контейнерів для столових приладів, релінгів для рушників, елементів для фільтрів, дрібного кухонного приладдя.

  Як матеріали для робочих поверхонь - стільниць - застосовують, окрім перерахованих матеріалів, натуральні, синтетичні, і штучний камінь. Граніт витривалий, мало сприйнятливий до кислот. Травертин і мармур жаростійкі, але мають пористу структуру, тому на них часто утворюються плями від жирів і вина. Зате мармурову стільницю можна вибрати будь-якого забарвлення. Як облицювальні матеріали, для виробництва кухонь, найчастіше використовують шпони - натуральні і синтетичні, і полімери - ламінат і меламін. Для покриття поверхонь натуральною шпоною, деревину нарізують тонкими шарами і приклеюють до стандартної основи. За допомогою синтетичних шпон, можна імітувати не тільки дерево, але і багато інших матеріалів, а спеціальна захисна плівка замінює лак і інші способи фінішної обробки. Ламінат і меламін використовують як штучні покриття для ДСП і ДВП. Меламіном покривають поверхні, не розраховані на великі механічні навантаження, тоді як ламінат товстіший, міцніший і довговічніший, тому з ламінованих плит роблять навіть стільниці. Обробляючи стіни на кухні, необхідно враховувати, що в процесі приготування їжі можуть з'являтися жирові плями на стінах, меблях або устаткуванні. Тому, рекомендується на стіну між робочою поверхнею і навісними шафами (полицями), «надягати» так званий «фартух», що складається з кахляної плитки, або встановлювати стінну поверхню з того ж матеріалу, що і стільниця.


  Теги: , , , , , , , , , , ,

  Анатомія ліжкаНайпростіший спосіб прикрасити своє існування - це купити хороше ліжко і навчитися, нарешті, повноцінно відпочивати. Щоб вибрати ліжко, відповідне саме вам, бажано мати деяке уявлення про конструкцію цього корисного предмету.

  Ліжко складається з каркаса і рами, на яку кладеться матрац. Багато продавців пропонують до однієї і тієї ж моделі декілька видів рам і матраців на вибір. Нерідко фірми, що працюють із зарубіжними постачальниками, отримують ліжка і рами з-за кордону, а матраци купують вітчизняні (правда, зроблені з імпортних матеріалів). Це зручніше і дешевше.

  Каркас може бути конструкцією з двох опорних спинок з бічними панелями (царгами) або чотирьох несучих царг, з навісними спинками (двома або тільки одній, головний). У другому випадку обов'язкові ніжки-опори.

  Існує велика кількість варіантів ліжкових рам. Проста з них виготовляється з довгих дощок або металевих трубок, упоперек яких закріплюється десятка півтора дерев'яних рейок. Якщо ліжко двоспальне, буде потрібно дві одинарні або одна подвійна рама.

  Чим більше рейок в рамі-гратах, тим вона міцніша (і, природно, дорожче). Має значення і матеріал, з якого ці рейки виготовлені, - береза або бук (останній гнучкіший і служить довше). Самий кращий варіант - товсті (до 1 см) багатошарові рейки (кількість шарів може досягати десяти), які створюють так званий ортопедичний ефект. Неоднаково прогинаючись під тяжкістю різних частин нашого тіла, рейки допомагають хребту постійно залишатися прямим. Найбільший ефект досягається при поєднанні двох компонентів - рами-грат і ортопедичного матраца. Останнім часом особливого поширення набули ліжка, обладнані підйомним механізмом і вбудованим білизняним ящиком (механізм «конго»).

  Деякі рами забезпечені пристосуваннями для регулювання жорсткості спального місця і системою трансформації для зміни кута підйому головної, центральної і ножної частин (це робиться за допомогою механічного важеля або електроприводу). Такі рами стоять набагато дорожче звичайних, та зате дозволяють власникові відчувати себе дуже комфортно.

  Необхідно підібрати і головний атрибут ліжка - матрац. Його можна придбати або разом з ліжком і рамою, або окремо, з будь-якою «начинкою» і оббивкою.

  Спинка ліжка, мабуть, найпривабливіший для дизайнерської фантазії елемент. Вона може бути якій завгодно: плоскою або зігнутою, суцільною або ажурною, а також гратчастою, плетеною, вертикальною або похилою; з прикрасами у вигляді башточок, різьблення, розписи і так далі Ви вільні віддати перевагу узголів'ю суцільному або розділеному надвоє, оббите тканиною або шкірою - справа смаку.

  З реальними труднощами стикаються люди високого зросту. Звичайна довжина спального місця складає 190 см або в кращому разі 2 м. Купити ліжко більшої довжини досить складно, а ось замовити цілком реально: у деяких меблевих салонах і фірмах, що працюють з іноземними постачальниками. Ще можна знайти вихід, купивши ліжко без спинки в ногах і подовживши ложе за допомогою банкетки.

  Купити стандартний комплект для спальні простіше, ніж одне ліжко. У багатьох меблевих салонах без шафи, комода і тумбочок продаються або моделі незвичайного дизайну, або ті екземпляри, які самі по собі коштують як цілий набір. І, хоча в деяких фірмах пропонують комплекти врозбивку, це швидше виключення, чим правило.

  Існує достатньо простій і зручний, але не найшвидший вихід з положення: відправити замовлення на фабрику, зробити передоплату (20-50%) і почекати. Якщо ви вирішили купити ліжко іноземного виробництва, то чекати доведеться в середньому місяці два, якщо вітчизняну - приблизно тиждень. Вибрати модель можна по каталогах, які є у всіх салонах, магазинах і фірмах, торгуючих меблями.


  Теги: , , , , , , ,

  Спальні - плануємо з розумомІнтер'єр спальні починається з ліжка, потім слідують шафа для одягу і туалетний столик з дзеркалом. Із спальнею важко придумати що-небудь нове. У спальні повинні бути хороші щільні штори, щоб можна було відсікти все світло. Будь це сонячне світло вранці, або світло ліхтаря у вечірній або нічний час. Та і від цікавих поглядів з вулиці або з будинку навпроти буде не зайвим відгородитися.

  Добре, коли спальня велика, а до неї примикає гардеробна кімната. Тоді в спальні є тільки ліжко і тумбочки - на стіні картина. А вже у вбиральні все по поличках розкладено, всі речі висять на плічках - можна зайти і вибрати все що необхідне. Але тільки влаштувати все це можливість далека не у всіх. Якщо спальня відносно велика, можна використовувати шафу-купе. До речі, цей варіант і зручніше і дешевше, ніж звичайна платтяна шафа. Ну а вже якщо немає можливості застосувати і цю технічну новинку із-за браку місця, то залишається тільки подумати, як його звільнити.

  Якщо у Вас є велике двоспальне ліжко, яке Вам подобається, і Ви не збираєтеся від нього відмовлятися, то варто спробувати і ліжко зберегти і виграти життєвий простір. Ліжко в спальні повинне бути розташована так, щоб ним було зручно користуватися. Причому щоб зручно було користуватися обом сплячим на ньому людям. Адже коли один, щоб вибратися з ліжка або забратися в нього повинен будити іншого - це важко назвати зручністю. Це добре під час медового місяця і якийсь час після нього, але з часом починає дратувати.

  Спробуйте самим несподіваним чином розвернути ліжко. Наприклад, поставити не упоперек і не уздовж кімнати, а узголів'ям в кут (тобто майже по діагоналі). Тоді до ліжка можна буде підходити з двох сторін і обидва її "користувача" один одному заважати не будуть. В цьому випадку за узголів'ям виникає деяка (нехай навіть невелика) площа, на якій можна організувати сховище речей. Це зовсім не означає, що в цей кут треба просто звалювати тимчасово непотрібні речі - в цьому випадку виникне черговий "хламовник". Якщо вже ставити таким чином ліжко, то для того, щоб за нею створити невеликий комод, а ще краще - кутова шафа.

  Передня стінка такої шафи може бути як суцільною, так і напівпрозорою (хоч би місцями). За напівпрозорими (матовими) дверцями можна змонтувати світильники, і вони виглядатимуть як великі плафони, що світяться, - а насправді за ними буде приховано простір шафи.

  Якщо дозволяють засоби, то можна придбати нове ліжко, з матрацом, що піднімається. У таких ліжках підліжковий простір є свого роду сховищем для безлічі речей. Такі ліжка продаються багатьма фірмами і треба попередити наших читачів відразу, що дуже хороші ліжка - дуже дорогі. Є ліжка, що відкриваються, а є з висувними ящиками - по місткості це хороший комод, але не вертикальний, а лежачий.

  У квартирах сучасного планування кімнати стали більш-менш квадратними. А ось в "хрущовках" кімнати мають форму довгого і вузького пенала. Це витягнутий простір важко осмислюється. Ось такий витягнутий простір кімнати просто проситься, щоб його розбили на дві зони зниженням стелі. Спроба розгородити кімнату шафою, як правило, ні до чого хорошому не приводить - простір біля вхідних дверей виходить затемненим і, крім того, нічим дихати.

  Якщо постаратися осмислити витягнутий простір такої кімнати, то може опинитися, що вигідно виділити в простінку затемненої зони 1,5 метра довжини кімнати і влаштувати у вбиральню. Це тільки на перший погляд здається, що гардеробна кімната `з'їсть` недозволенно велику частину приміщення. Насправді така вбиральня додасть кімнаті більш квадратні розміри, а в квадратній кімнаті, хоч і невеликій, людина відчуває себе набагато комфортніше, ніж у витягнутій прямокутній.

  По-друге, така вбиральня дозволить прибрати з кімнати всі шафи і комоди, оскільки місткість у неї значно більше. По-третє, біля кожної шафи, хочемо ми цього чи ні, все одно залишається `мертва зона` - зона, в якій нічого не можна розмістити, тому що вона необхідна для проходу.

  Якщо все це прорахувати, то опиниться, що влаштована Вами вбиральня зайняла куди менше місця, чим шафи і тумбочки. А, прибравши з кімнати всі шафи, Ви абсолютно точно відчуєте, що кімната стала просторіша (хоча насправді це зовсім не так).

  Якщо після пристрою вбиральні у Вас все одно залишився досить подовжений простір (і, отже, некомфортне), то можна спробувати розділити його чисто зрітельно `напівпрозорою` перегородкою, на кторой можна розмістити навіть телевізор. Така перегородка, правда `з'їсть` частину природного освітлення, але в спальні денне яскраве світло і не потрібний. Кімната в результаті розділиться на дві зони - на добре освітлену робочу, і спальну зону, що притемняє. Ось таке зонування може допомогти створити відчуття затишку в будинку.

  Якщо Вам не підійшла жодна із запропонованих ідей, але бажання заощадити простір не пропало, то можна запропонувати влаштувати ось такий варіант. Ідея зайняти стіну над ліжком `висячою` шафою далеко не нова - вона реалізується в багатьох сучасних меблевих гарнітурах. За великого бажання і деякого уміння такий інтер'єр можна створити самому, використавши наявні предмети меблів.

  Деякі люди відчувають себе досить незатишно, коли вони сплять в кімнаті з високими стелями. Це бажання - створити в спальній зоні низьке і тому затишний простір переслідував людину все життя. Досить пригадати пологи і балдахіни, які кожен з нас хоч раз бачив де-небудь в музеї-садибі і тому подібне Якщо Ви якраз любите спати в `заниженій` зоні, то Вам можна спробувати влаштувати занижену зону над самим ліжком. При хорошій якості монтажу і обробки Ви відчуватимете, що спите під балдахіном.

  Занижену зону знову-таки можна використовувати як антресоль, а це означає, що меблям в кімнаті може зменшитися - ось Вам і додатковий життєвий простір. Протяжна антресоль потребує проміжної опори. Тут можна порадити тільки одне - продумати конструкцію разом з ліжком. Тобто ліжко повинне бути не купувальна, а зроблена на замовлення, спинка якої буде стійкою.

  Але заниження стелі в спальній зоні завжди вимагає дуже обережного підходу. Тут потрібно подумати вже не сім, а набагато більша кількість разів. Інакше відчуття комфортності, яке просто необхідне в спальному приміщенні буде зруйновано і Ви почнете погано спати ночами.

  Якщо не забувати про те, що квартира малогабаритна, то краще всього мати єдине підлогове покриття у всій квартирі, але за бажання зонування можна підкреслити якраз підлоговим покриттям. Так в передпокою покриття повинне легко митися, а в спальній зоні краще використовувати якесь м'яке покриття.

  І останнє, про що треба сказати - це стилістична єдність інтер'єру спальні. Деякі вважають, що треба обов'язково і дуже ретельно підбирати один елемент інтер'єру до іншого - пів повинен відповідати дверям, дверям - меблям, а предмети меблів один іншому. При цьому всі орієнтуються на варіант, коли квартира здається під ключ - в ній пропрацювали всі предмети обстановки, включаючи попільничку на столі.

  Але ж в житті так не буває - і таке житло нагадує іноді не квартиру, а офіс. Пригадаєте, як Ви в'їжджали в порожню квартиру. З часом отримувалися предмети, які Вам подобалися. Можливо, вони і не зовсім повністю відповідали один іншому, але вони об'єднувалися самою атмосферою житла. Ось тут те і виникало житло. Не офіс, не зал прийомів, а саме житло.

  Щоб отримати відмінний інтер'єр спальні, ми якраз і повинні формувати його за цим принципом, неначе він формувався протягом десятиліть - ось тоді точно вийде справжнє житло. Речі в нім не точно відповідатимуть одна інший, а відрізнятимуться один від одного, тим самим, доповнюючи одна іншу. Саме від цього і виникає ні з чим незрівняне відчуття житла, а не офісу, наповненого абсолютно новенькими меблями. Звичайно, якщо дозволяють засоби можна замінити всі меблі і взагалі весь інтер'єр відразу. Але щоб він став житлом, знадобляться фахівці - оформляти його повинен фахівець з інтер'єру, а завершувати оформлення повинні ще один фахівець - декоратор.

  Саме він повинен зуміти об'єднати навіть несумісні на перший погляд дрібниці. Тобто його завдання якраз і полягає в тому, щоб зв'язати в єдиний і неподільний клубок всі дрібниці за допомогою якихось спеціальних прийомів. Але хороший інтер'єр спальні і хороші фахівці обійдуться недешево. Тому не турбуйтеся, якщо засобів на все це відразу не вистачило. Спробуйте піти природним чином - з часом все само собою утворюється, докуповуватимуться якісь меблі, і Ваша перепланована квартира поступово сама перетвориться на житло.


  Теги: , , , , , , , , , ,

  Переваги металевих меблів для офісуОсновне призначення металевих меблів полягає в забезпеченні правильного порядку документів і зручності роботи з ними.

  Основна частина документів в сучасному офісі є паперовою продукцією і металеві офісні меблі допомагають організувати зберігання і роботу з документами, зробити пошук потрібного документа швидким і зручним.

  Сучасні офісні меблі мають вишуканий дизайн і необмежені можливості у виборі колірної гамми, що дозволяє обладнати не тільки місця зберігання документів, але і повністю весь офіс.

  Переваги металевих меблів:
  - Довговічність;
  - Необмежена кількість циклів збірки-розбирання;
  - Екологічно-чиста;
  - Зручність в повсякденному обслуговуванні (прибиранню), не боїться пролитої води, кави і вологості повітря;
  - Простота ремонту, рихтування, фарбування, заміни частин і деталей, що забезпечує необмежений термін зберігання;
  - Не підлягає дії підвищених температур і підвищеної вологості.


  Теги: , , , , , , , , , ,